Kas sina usud?

Oleme usu kogukond, keda ühendab usk Jumalasse. Usk on sügav, isiklik, müstiline ja mitmekülgne. Usku tuntakse ja väljendatakse erinevalt, näiteks kui ülevoolav rõõm või kui kirjeldamatu igatsus ülima tõe järele. Mees - ühe langetõbise lapse isa - tuli Jeesuse juurde ebakindlas usus, lootes, et äkki saab Jeesus ta poja terveks teha. Jeesus mõistis tema ebakindlust ja ütles: “Kõik on võimalik sellele, kes usub!” Lapse isa vastas selle peale: "Ma usun, aita mind mu uskmatuses!"

Paljud tunnevad, et nad sarnanevad selle mehega. "Ma usun, aga ma ei tea..."; "Ma tahan uskuda, aga ei tea kuidas..."; "Ma arvan, et Jumal on olemas, aga mul on nii palju küsimusi…" Kus iganes sina oma usuteekonnal oled, oled teretulnud meie kogudusse, et saaksime üheskoos avastada usku imelisse Jumalasse.

Kogudusena usume mõningaid põhitõdesid, mida kirik on tunnistanud algusest peale: Jumal on päriselt olemas, Ta on ülimalt suur, Ta on täiuslikult hea. Ta on rääkinud meile oma poja Jeesuse kaudu, kes pakub meile elu koos Jumalaga.

Ankara Escort