Väikelaste mänguring PÄRLID

Igal teisipäeval kell 11.00 - 12.30 Nelikaare kirikus

„Pärlite“ mänguring alustas oma tegevust Nelikaare kirikus oktoobris 2012. Idee selleks saime külastades Kerith Community kirikut Inglismaal. Seal toimib see väga hästi ja on saanud kohalikus kogukonnas väga populaarseks. Mõtlesime pakkuda ka meie Saaremaa väikestele „pärlitele“ ja nende vanematele sellist vahvat võimalust kord nädalas koos käia ja luua turvaline keskkond, kuhu on alati hea tagasi tulla.

Igal teisipäeval muutub meie koguduse kohvik põnevaks mängumaaks, kuhu on oodatud koos vanematega või vanavanematega mängima kõik need lapsed, kes veel lasteaias ei käi. Mänguring algab kell 11.00 ja kestab 1,5 tundi. Selle aja sisse mahub mänguaeg, laulu- ja jutuaeg, joogipaus ning väike meisterdamine. Mänguajal  saab laps ise valida millises sektsioonis ja millega ta soovib mängida - kas nukuköögis või puzzlesid kokku panna või klotsidest ehitada, autodega mängida või hoopis liumäest liugu lasta. Laulu- ja jutuajaks kogunevad lapsed koos emmede-issidega vaibale istuma ja laulmise järel on lastele ka väike joogi- ja näksipaus. Samal ajal kui lapsed mängivad on lapsevanematel võimalus kohvi/teed juua ja lapsega tegelemise kõrvalt teiste emmede-issidega juttu ajada.

Kuna iga ettevõtmisega kaasnevad kulutused, oleme seadnud osavõtutasu perele 1€. Selle eest ostame kohvi, mahla, küpsist ja uusi mänguasju.

Julgen soovitada „Pärlite“ mänguringi kõigile kodustele lastele ja vanematele, see on hea ja turvaline koht, kus hakata oma last harjutama teiste lastega lävima.

Lapsevanemale on see koos lapsega veedetud kvaliteetaeg, eemal kodustest toimetustest ja võimalus kogu tähelepanu lapsele pühendada.

Ootame lapsi ja vanemaid igal teisipäeval kell 11.00 - 12.30 Nelikaare kirikusse „Pärlite“ ringi. Oled väga teretulnud!

Angela Koppel

 

 

 

Esileht

Meist
Kus asume

Teenistused

Mida me usume

Pastor

Pastori tervitus

Koguduse ajalugu

EKNK põhikiri

OLEN UUS!
Tööharud
Jumalateenistused

Lastetöö

Noortetöö

Palveteenistus

Muusikatöö

Koduosadused

Väikelaste mänguring PÄRLID


Materjalid
UUED VIDEOSALVESTUSED

Jumalateenistused

Piiskopi Karjasekiri

Prohvetlik sõna
Kontakt

 

© 2016 EKNK Kuressaare Kogudus
Kaare 6, Kuressaare
Tel. +372 5331 6153
E-mail: infonelikaareee
a/a EE30 2200 2210 1104 6162 Swedbank