13.07. 2011

Sõnum Jumalalt, saadud 13.07. 2011 palvehommikul Nelikaare Kirikus

 

Vesi on paisu taga kinni, aga pääseb valla nagu laviin. Hoidke Minust kinni, et see vesi teid ära ei viiks. Tuleb võimas laviin, aga need kes on kalju peal, ei kõigu. Kes armastavad Mind, on ustavad Mulle – need ei kõigu. Neid Ma kannan, nende eest Ma hoolitsen.

Mina olen Valgus, vaadake Minu peale. Mina näitan teed. Valgus näitab teed. Mina saan võidutsema.

Tuleb palju haavatuid kristlaste seas. Neid tuleb aidata (Issanda läbi).

Jumal juhib. Kurat on väga tige, nagu koer kes klähvib – püüab hammustada ja vahel see õnnestub.

Valgus domineerib. Inimesed hakkavad tulema. Seepärast on oluline, et iga Ihu liige teaks oma kutsumust ja vaataks Issanda peale. Jumal on see, kes juhendab, näitab kuhu minna, mida teha. Kõik juhtnöörid on Issanda käes.

Ka suurte ürituste puhul pidage nõu Minuga. Kõik ei ole kuld, mis hiilgab! Võin tulla sinna, kus keegi Mind ei oota, võin teha seda, mida keegi ei oota. Pange maha oma tarkus. Silmad olgu Minu peal, ainult Minu peal. Ilma Minuta ei saa te midagi. Minu inglid teenivad teid, neid on palju.

Issanda nimi olgu kiidetud!

Hoiatus!

Kõige selle taga on Issanda võimas käsi. See on nagu suur lahinguväli – Jumal paigutab oma sõdurid õigetesse kohtadesse. Jumal seisab selle kõige kohal nagu väejuht. Läheb lahinguks. Kes ei ole Issandas, see pühitakse minema. See ei ole mäng, see on tõsine lahing. Seepärast on äärmiselt oluline praegu valmistuda, kuulata Püha Vaimu häält, kuulata juhiseid.

Issand räägib iga lapsega. Mida laps teeb? Kas ta on sõnakuulelik? Kas ta on nõus hinda maksma? Kas ta teeb otsuse Issanda kasuks?

Paljud seisavad teelahkmel, kuid Jumal on iga lapse selja taga. Kui ta teeb otsuse Issanda kasuks, siis Issand kannab teda. Väga oluline on teha õigeid otsuseid. Kes praegust aega ei võta tõsiselt, ei viitsi kuulata Issanda häält (paadutab oma südant), sest see on talle vaevaline – see langeb. See on  kerge saak kuradi jaoks.

Issand on väga kurb, väga tõsine. Ta on nagu õpetaja. Hea õpetaja on nõudlik ja range, siis on ka tulemus olemas.

Issand on hästi tõsine ja range. Ranguse taga on Jumala suur armastus meie vastu. Ta näeb ette, mis saab sõnakuulmatust lapsest. Seetõttu praegu, armuajal, ta kutsub ja manitseb maha panema kõike, mis on ebapuhas. Ta kutsub enda juurde.

Issand julgustab. Issand on väe peajuht. Vahet pole milline auaste sul on, Jumal on kõrgemal. Ta näeb iga oma last ja on toeks. Jumal sõdib meie eest. Me oleme juba kalju peal ja ei kuku sealt kui oleme sõnakuulelikud. Issand kannab meid.

Väga paljud ei adu olukorra tõsidust. Jumal hoiatab ja kutsub enda ligi. Paljud võtavad asja kergelt, on pinnapealsed.

Paastul on oluline osa. Issand annab paastuda nendel, kes on tugevamad. Paast on väga oluline sõjas saatanaga, see on raskerelv.

See sõnum tuleb suuremate masside ette tuua, sest Issand suri kõigi eest. Ta ei taha, et keegi hukkuks. Jumal annab võimalusi tulla enda juurde, kuid mingi hetk saab aeg otsa. Aga praegu on kõigil võrdsed võimalused – praegu on armuaeg.

Aamen.

Erika Reisko, Kristuses

Esileht

Meist
Kus asume

Teenistused

Mida me usume

Pastor

Pastori tervitus

Koguduse ajalugu

EKNK põhikiri

OLEN UUS!
Tööharud
Jumalateenistused

Lastetöö

Noortetöö

Palveteenistus

Muusikatöö

Koduosadused

Väikelaste mänguring PÄRLID


Materjalid
UUED VIDEOSALVESTUSED

Jumalateenistused

Piiskopi Karjasekiri

Prohvetlik sõna
Kontakt

 

© 2016 EKNK Kuressaare Kogudus
Kaare 6, Kuressaare
Tel. +372 5331 6153
E-mail: infonelikaareee
a/a EE30 2200 2210 1104 6162 Swedbank